Skip to Content

BUJ par trauku mazgāšanu ar rokām

Lai sasniegtu vislabākos mazgāšanas rezultātus, iepriekš sašķirojiet traukus. Vēlams šādā secībā: stikls, porcelāns, galda piederumi, virtuves ierīces.

Vieglākai trauku mazgāšanai pamērcējiet kastroļus ar piekaltuša ēdiena paliekām ūdenī, kuram pievienoti pāris pilieni Pur trauku mazgāšanas līdzekļa.

Noslaukiet atlikušās ēdiena paliekas, piemēram, spinātus un kacenkāpostus ar virtuves dvieli. Tas nodrošinās retāku skalojamā ūdens maiņu.

Atgrieziet silto ūdeni un pievienojiet nedaudz Pur trauku mazgāšanas līdzekļa, kā norādīts produkta lietošanas instrukcijā, tomēr pareizais daudzums būs atkarīgs no ūdens cietības. Pārāk daudz putu var negatīvi ietekmēt žāvēšanas procesu.

Vispirms nomazgājiet glāzes, krūzes un galda piederumus un pēc tam netīrākos traukus.  Katliņus un pannas mazgājiet pēdējās, lai efektīvāk izmantotu mazgājamo ūdeni.

Lai sasniegtu vislabākos un higiēniskākos trauku mazgāšanas rezultātus, ir regulāri jāmaina sūkļi un trauku lupatas, un trauku dvieļi jāmazgā vēlams 60 °C temperatūrā. Labākiem rezultātiem iztīriet trauku mazgājamās mašīnas tīrīšanas birstes.

Ar Pur trauku mazgāšanas līdzekli varat mazgāt visu veidu materiālu traukus. Neskatoties uz to, vai tas ir stikls, porcelāns, plastmasa, nerūsējošais tērauds vai sudrabs, Pur vienmēr nodrošinās mirdzošu rezultātu un aizsargās pat visdārgākos galda traukus.

Taču Pur izmantošana ar to vien nebeidzas. To iespējams izmantot arī virtuves iekārtu, mazgājamo virsmu, stikla, logu vai uz apģērba nonākušu tauku traipu tīrīšanai. Kā redzat, Pur pielietojumam gandrīz nav robežu. Kam jūs lietojat Pur?

Pur nodrošina to, ka trauki tiek higiēniski notīrīti. Gan no veselības, gan vides aizsardzības viedokļa nav nepieciešams izmantot citus mazgāšanas šķidrumus ar antibakteriālajām īpašībām.

Noskaloto trauku iemērkšana  ar karstu ūdeni pildītā izlietnē, kur pievienoti pāris pilieni Pur, pilnībā tos atbrīvos no jebkādām ēdienu paliekām.

Visas mūsu izmantotās virsmaktīvās vielas ir videi draudzīgas un bioloģiski ātri noārdās (saskaņā ar OECD testu 301). Materiāls, no kura ir izgatavota pudele (PET), ir atkārtoti pārstrādājams, un pati pudele ir izgatavota no 25% atkārtoti pārstrādāta materiāla.

Pavelciet dozatoru uz augšu, lai to atvērtu. Iepiliniet dažus pilienus Pur līdzekļa trauku mazgāšanas ūdenī. To vislabāk var izdarīt, nedaudz paliecot pudeli. Pēc lietošanas varat atkal aizvērt dozatoru, vienkārši nospiežot to atpakaļ uz leju.

Turklāt: Pur dozatoru iespējams pagriezt visos virzienos, tādēļ tas ir piemērots gan labročiem, gan kreiļiem.

Vai zinājāt, ka mūsu dozatora, kas ir kļuvis par tādu pašu Pur preču zīmi kā nevainojamā Pur pudele, pilnveidošanā ir ieguldīts liels darbs?

Kopumā visi Pur trauku mazgāšanas līdzekļi ir ideāli piemēroti mazgāšanai bez cimdiem.

Ja Jums ir īpaši jutīga āda, iesakām lietot Pur Sensitive Aloe Vera vai Pur Hands&Nails līdzekli. Hipoalerģiskie trauku mazgāšanas līdzekļi mūsu Pur Sensitive produktu klāstā ne vien mazgā traukus un ir īpaši efektīvi tauku sašķelšanā, bet, pateicoties to augstās kvalitātes sastāvam, ko iesaka dermatologi, arī aizsargā un rūpējas par Jūsu ādu.

Ja, mazgājot traukus, vēlaties izvairīties no cītīgās beršanas, tad piekaltuša ēdiena paliekas pamērcējiet ūdenī, kam piepilināti daži pilieni Pur trauku mazgāšanas līdzekļa. Tas krietni atvieglos trauku mazgāšanas procesu. Pamēģiniet!

Izmantojot Pur trauku mazgāšanas līdzekli, nav nepieciešams traukus slaucīt ar roku. Novietojiet traukus daudz vietu neaizņemošajā trauku žāvētājā, un tie nožūs mirdzoši. Galda piederumus novietojiet atbilstošajā žāvētājā tā, lai visi rokturi ir vērsti lejup. Nomazgātie un noskalotie trauki viegli nožūs, un tie būs higiēniski tīri.

Padoms: glāzes nožūs, neatstājot pilienveida traipus, ja novietosiet tās apgrieztas otrādi uz tīra trauku dvieļa.

Nenopūliet sevi ar darbietilpīgo berzēšanu, izmantojot skrāpjus. Atstājiet traukus vai to problemātiskās zonas mērcēties ūdenī, kam pievienoti daži pilieni Pur trauku mazgāšanas līdzekļa. Tas krietni atvieglostrauku mazgāšanas procesu. Pamēģiniet!