Skip to Content

Virtuves gudrības

Vai vēlaties izklaidēties un vienlaikus rīkoties gudri, kad mazgājat traukus? Tas ir iespējams. Izmantojot mūsu trauku mazgāšanas gudrības un spēles. Gūstiet iedvesmu un dalieties savā pieredzē ar ģimeni un draugiem, lai atvieglotu viņiem trauku mazgāšanu ikdienā.

Pabaro traukus mazgājošo briesmoni

Ar līmlentes palīdzību pārvērtiet savas trauku mazgājamās mašīnas priekšējo daļu par smieklīgu dzīvnieka seju. Tagad kopā ar bērniem pabarojiet šo traukus mazgājošo briesmoni. Varat to pārvērst par lauvu, ziloni, zaķi vai jebkuru citu tēlu, kas ienāk prātā. Pastāstiet bērniem, ka dzīvnieks grib ēst un tas ir jāpabaro, un pēc tam dalieties ar sava piedzīvojuma attēlu sociālajos tīklos, lai iedvesmotu arī citus vecākus.

Trauku mazgājamās mašīnas koplietošana

Ļaujiet trauku mazgājamo mašīnu izmantot saviem kaimiņiem un draugiem, tādējādi padarot šo procesu ilgtspējīgāku. Turklāt, kamēr gaidāt, kad trauki būs tīri, varat kopīgi ieturēt maltīti un labāk iepazīties. Lielisks risinājums cilvēkiem, kas dzīvo vieni, kā arī studentiem.

Bail, ka radīsies nekārtība? Nevajag baidīties!

Pēc kopā pavadītā #enjoytogether mirkļa izbaudīšanas jums nav jāuztraucas par netīrajiem traukiem.

Izvēloties Somat, vienkārši tiksiet pie tīriem traukiem. Mūsu spēcīgais sastāvs tiek galā pat ar visgrūtāk noņemamajiem netīrumiem kā taukiem un piedegušām ēdienu atliekām.

Uzziniet vairāk

  • Mēs zinām, ka pirmie soļi vienmēr ir visgrūtākie. Tādēļ esam sagatavojuši visu nepieciešamo, lai jūs varētu viegli izbaudīt #Enjoytogether mirkli kopā ar saviem tuvajiem.

  • Kurš teica, ka trauku mazgāšanai jābūt garlaicīgai? Mūsu triki un rotaļas garantēs jautrību! (Un mūsu spēcīgie produkti trauku mazgāšanu padarīs īpaši vieglu!)

  • Atrodiet nevainojamu recepti un ieprieciniet savus mīļos nākamajā kopāsanākšanā.