Skip to Content

Vai mūsu līdzeklis ir piemērots jutīgai ādai?

Ja jums ir jutīga āda un šaubāties, vai varat mazgāt šķīvjus un krūzes ar kailām rokām vai mazgāt savas rokas ar šķidro trauku mazgājamo līdzekli pēc maltītes pagatavošanas, jums ir jāpārdomā daži aspekti.

Šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa pH līmeņa nozīmības izprašana

pH ir saīsinājums, kas apzīmē frāzi “ūdeņraža koncentrācija šķīdumā”. pH ir vairāki līmeņi, kas nosaka sārmainumu vai skābes līmeni ūdenī šķīstošos šķidrumos, piemēram, šķidrajā trauku mazgājamajā līdzeklī.

Ja jums ir jutīga āda, jums ir nepieciešams šķidrais trauku mazgājamais līdzeklis ar ādai neitrālu vai tai ļoti tuvu pH vērtību. Ādas pH līmenis ir aptuveni 5,5, un ir būtiski atrast šķidro trauku mazgājamo līdzekli, kura vērtība būtu tai ļoti tuva. Pur Sensitive sērijas izstrādājumu pH līmenis ir robežās no 5–6, savukārt Pur pamatsērijas produktiem tas ir robežās no 7–8. Jo augstāks ir pH līmenis, jo vairāk šķidrais trauku mazgājamais līdzeklis kairinās jūsu ādas skābes pārvalku vai plānās skābās aizsargkārtiņas uz jūsu ādas, kas neļauj iekļūt baktērijām un palīdz saglabāt dabiskās eļļas. Kad skābes pārvalks ir kairināts, var parādīties vairāki simptomi:

  • ausa āda;
  • saplaisājusi āda;
  • dermatīts;
  • ekzēma;
  • izsitumi.

Tādēļ ir svarīgi izmantot šķidro trauku mazgājamo līdzekli ar atbilstošu pH līdzsvaru.

Šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa izmantošana, ja jums ir alerģija vai citas medicīniskas problēmas

Šķidrajiem trauku mazgājamajiem līdzekļiem ar smaržu vai bez tās nevajadzētu radīt ādas kairinājumu vai alerģijas, ja pareizi ievērojat uz iepakojuma sniegtos norādījumus. Taču, ja jums jau ir alerģija, iespējams, jāizmanto vēl maigāks izstrādājums. Konsultējieties ar savu dermatologu par alerģiju pret mazgāšanas līdzekļiem pirms jebkāda veida šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa iegādes. Dermatologs var palīdzēt noteikt jūsu ādai vispiemērotāko šķidro trauku mazgājamo līdzekli.

Labākais šķidrais trauku mazgājamais līdzeklis jutīgai ādai

Jutīgas ādas gadījumā labākais risinājums ir Pur Sensitive. Šis ādai nekaitīgais mazgāšanas līdzeklis ir ļoti viegls un maigs, taču tajā pašā laikā arī efektīvs, nodrošinot rūpīgu trauku nomazgāšanu. Mums ir divu veidu produkti

  • Pro Nature Sensitive
  • Sensitive Aloe Vera

Papildus roku saudzēšanai šie līdzekļi ir bioloģiski noārdāmi un iepakoti pudelēs, kas izgatavotas no pārstrādātas plastmasas, lai samazinātu kaitējumu apkārtējai videi.

Ja vēl aizvien uztraucaties par alerģisku reakciju vai skābju apvalka sabojāšanu, trauku mazgāšanas laikā valkājiet gumijas cimdus. Cimdu lietošana trauku mazgāšanas laikā ir arī lielisks risinājums, ja jums ir sausa āda. Tie aizsargās jūsu jutīgo ādu pret jebkādiem bojājumiem, kamēr tā sadzīst.

Citas tēmas

  • Vai Pur ir bioloģiski noārdāms līdzeklis?
  • Veselības aizsardzība, lietojot trauku līdzekli