Skip to Content

Karsti un higiēniski vai ekoloģiski vēsi – kādu trauku mazgājamās mašīnas darba temperatūru izvēlēties katrā gadījumā?

Ja trauku mazgājamajai mašīnai nav automātiskā iestatījuma vai šī programma nesniedz vēlamos rezultātus, jums jāzina, kā pareizi izvēlēties atbilstošāko programmu. Turpiniet lasīt, lai noskaidrotu atbilstošāko trauku mazgājamās mašīnas temperatūru un katrai situācijai piemērotākos Somat trauku mazgājamos līdzekļus, kas palīdzēs tikt galā gan ar viegli notraipītiem šķīvjiem un smalkām glāzēm, gan piedegušiem katliem un ļoti netīriem cepšanas traukiem.

Kā automātiskā programma izvēlas pareizo trauku mazgājamās mašīnas darba temperatūru?

Daudzām jaunākajām trauku mazgājamajām mašīnām ir programma, kas iestata vislabāko trauku mazgājamo temperatūru, pamatojoties uz trauku veidu un to netīrības līmeni. Sensori nosaka netīrumu daudzumu noteces ūdenī un ziņo par nepieciešamību palielināt temperatūru vai pievadīt vairāk ūdens, līdz skalošana ir pabeigta.

Kādā trauku mazgājamās mašīnas darbības temperatūrā ir vismazākais patēriņš?

Skatiet trauku mazgājamās mašīnas rokasgrāmatu, lai iepazītos ar konkrētu jūsu modeļa mazgāšanas ciklu ūdens un elektroenerģijas patēriņu. Principā ekoloģiskajai programmai būtu jānodrošina gan zems ūdens, gan zems elektroenerģijas patēriņš. Taču ir iespējams, ka īsāka un vēsāka programma patērē mazāk elektroenerģijas vai garākai programmai ir nepieciešams mazāk ūdens. Lielākajai daļa trauku mazgājamo mašīnu ir ekoloģiskā programma. Skatiet tālāk redzamo Dishwasher Diaries sēriju, lai noskaidrotu, kādēļ, izmantojot tādus jaudīgus mazgāšanas līdzekļus kā Somat, lielāko daļu trauku var droši mazgāt 40 °C temperatūrā.

You need to accept cookies to play this video

Netīriem traukiem piemērotākā mašīnas darba temperatūra

Ja ekoloģiskā programma nav pietiekami jaudīga, lai nomazgātu netīrākos traukus, piedegušus katlus vai taukainus cepšanas traukus, labāk izvēlēties augstāku trauku mazgājamās mašīnas darba temperatūru un nomazgāt visus traukus vienā reizē, nevis vēlreiz atkārtot mazgāšanas ciklu tādēļ, ka jūs neapmierina ekoloģiskās programmas rezultāts. Citi gadījumi, kad var būt nepieciešama augstāka darba temperatūra, ietver priekšmetus, kurus nepieciešams dezinficēt, un tās reizes, kad mazgājat trauku mazgājamo mašīnu ar Somat intensīvo mašīnu tīrīšanas līdzekli (ieteicams reizi mēnesī). Ja trauku mazgājamajai mašīnai ir “spēcīgas intensitātes”, “intensīvais” vai “katlu un pannu” iestatījums, tas jāizvēlas mazgāšanai augstākā temperatūrā.

Smalkiem traukiem piemērotākā mašīnas darba temperatūra

Turpretī smalkus traukus, vīna glāzes un citus trauslus stikla izstrādājumus labāk mazgāt zemā trauku mazgājamās mašīnas darba temperatūrā. Pirmkārt, visi šie priekšmeti parasti nav ārkārtīgi netīri, tādēļ to mazgāšanai nav nepieciešams tik liels karstums. Otrkārt, karstums vai drīzāk straujas mašīnas darba temperatūras izmaiņas var radīt stikla un trauslu trauku bojājumus. Maigās programmas mazgā ievietotos priekšmetus zemā mašīnas darba temperatūrā (pat zemākā nekā ekoloģiskā programma) un pēc tam noskalo tos siltākā ūdenī.

Katrai temperatūrai piemērotākais trauku mazgājamais līdzeklis

Principā, jo spēcīgāks ir trauku mazgājamais līdzeklis, jo efektīvāk tas iedarbosies zemākā temperatūrā. Maigākiem mazgājamajiem līdzekļiem var būt nepieciešama augstāka temperatūra. Spēcīgākie tīrīšanas līdzekļi, piemēram, Somat Gold (SAITE), var nodrošināt izcilu rezultātu, pat ja izvēlaties zemu temperatūru vai ekoloģisko iestatījumu. Savukārt Somat All in One (SAITE) vislabāk mazgā standarta netīrumus, un tam var būt nepieciešama augstāka temperatūra, lai tiktu galā ar ārkārtīgi netīriem traukiem. Lielākajā daļā mājsaimniecību ir vērts turēt divus dažādus mazgājamos līdzekļus un izmantot tos atbilstoši trauku netīrības pakāpei un mazgāšanas temperatūrai.

Vairāk šajā kategorijā

  • Vai trauku mazgājamā mašīna ir pats ilgtspējīgākais līdzeklis trauku mazgāšanai?
  • Kāpēc fosfātus nesaturoši trauku mazgājamie līdzekļi ir labāki apkārtējai videi?

#ENJOYTOGETHER

  • Atrodiet nevainojamu recepti un ieprieciniet savus mīļos nākamajā kopāsanākšanā.

  • Daudzi no nozīmīgākajiem dzīves brīžiem ir saistīti ar kopīgu maltītes gatavošanu vai baudīšanu, tas ir veids, kā esam kopā. Interesantus faktus un idejas lasiet mūsu iedvesmojošajos rakstos.

  • Kurš teica, ka trauku mazgāšanai jābūt garlaicīgai? Mūsu triki un rotaļas garantēs jautrību! (Un mūsu spēcīgie produkti trauku mazgāšanu padarīs īpaši vieglu!)