Skip to Content

Cik daudz līdzekļa vajadzētu izmantot?

Pur ilgais lietošanas laiks ļauj jums nomazgāt daudz trauku, izmantojot tikai pavisam nedaudz šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa. Izmantojot pareizo šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa daudzumu, jūs novēršat tā izniekošanu un galu galā ietaupāt naudu. Tas var arī atvieglot trauku skalošanu. Ja izmantojat pārāk daudz līdzekļa, šķīvjus, krūzes un galda piederumus var nākties ilgāk skalot ūdeni, lai pilnībā notīrītu ziepes. Tādējādi jūs izniekojat ūdeni, laiku un, ja trauki netiek pienācīgi noskaloti, radāt iespēju, ka radīsies nepatīkama šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa pēcgarša. Tas var ietekmēt jūsu ēdienu un dzērienu garšu, radot ziepjainu piegaršu.

Pareizais šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa daudzums ir atkarīgs no konkrētā izmantotā produkta. Tāpat tas ir atkarīgs no tā, kam gatavojaties to lietot. Pastāv daudz veidu, kā lietot šķidro trauku mazgāšanas līdzekli. Piemēram, ar to varat nomazgāt savu mašīnu, notīrīt netīrumus no sadzīves iekārtām vai izmazgāt grīdas.

Ja mazgājat traukus ar rokām, tālāk ir sniegti norādījumi par pareizo mazgāšanas līdzekļa daudzumu, kad izmantojot Pur produktus.

Pur Original un Pur Sensitive: pareizais izmantotais daudzums

Izmantojot Pur nekoncentrētos šķidros trauku mazgājamos līdzekļus, ieteicams lietot 5 ml (vai 1,5 tējkarotes) uz katriem 5 litriem ūdens.

Ja nepieciešams tīrīt grūti noņemamus, piekaltušus un smērējošus traukus, izmantojiet vairāk šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa un dažas minūtes traukus pamērcējiet. Lai nomazgātu traukus, ar 5 ml uz 1 litru ūdens vajadzētu pilnībā pietikt.

Pur Power Gel: pareizais daudzums

Arī, kad izmantojat Pur Power Gel, ir svarīgi zināt, cik daudz mazgāšanas līdzekļa ir jālieto. Parasti 3 ml (vai 1 tējkarote) šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa uz katriem 5 ūdens litriem palīdzēs nomazgāt netīrumus no jūsu traukiem. Ja mazgājat katlus, pannas vai citus ļoti netīrus traukus, būs nepieciešams lielāks līdzekļa daudzums. Šādā gadījumā izmantojiet aptuveni 5 ml (1,5 tējkarotes) šķidrā tīrīšanas līdzekļa uz katru ūdens litru un pāris minūtes pamērcējiet traukus, lai atvieglotu tīrīšanas procesu.

Vai putām jābūt redzamām?

Daudzi cilvēki maldīgi uzskata, ka putas apzīmē tīrīšanas līdzekli, un, tiklīdz tās pazūd, viņi pievieno maisījumam papildu trauku mazgāšanas līdzekļa devu. Patiesībā šķidrais trauku mazgājamais līdzeklis turpina darboties vēl ilgi pēc tam, kad fiziskās liecības (skaistie burbuļi) ir pazuduši. Vairumā gadījumu varat turpināt mazgāt traukus un pilnībā tos notīrīt arī tad, ja nav nekādu putu.

Vai zināt, cik daudz šķidrā trauku mazgājamā līdzekļa izmantot? Neizmantojiet pārāk daudz un ņemiet vērā jūsu izmantotajam Pur šķidrajam trauku mazgājamajam līdzeklim ieteiktās devas.

Citas tēmas

  • Kā mazgāt traukus
  • Kā strādā šķidrais trauku mazgājamais līdzeklis?
  • Trauku mazgāšanas ieteikumi