Skip to Content

Kā atbrīvoties no nelāgiem aromātiem trauku mazgājamajā mašīnā

Vai pēc mazgāšanas trauku mazgājamajā mašīna jūsu trauki ir nevainojami tīri, taču mašīnas iekšpusē ir jūtams slikts aromāts? Vai jūsu trauku mazgājamā mašīna dīvaini ož pirms vai pēc mazgāšanas? Neuztraucieties ne par trauku mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli, ne dezodorantu – mēs izskaidrosim, kā panākt, lai jūsu trauki smaržotu tikpat tīri, kā tie izskatās. 

Trauku mazgājamās mašīnas tīrīšana, izmantojot Somat trauku mazgājamo mašīnu tīrīšanas līdzekli

Ja pati trauku mazgājamā mašīna slikti ož, visticamāk, ir pienācis laiks to rūpīgi iztīrīt. Par laimi, tas ir pavisam vienkāršs uzdevumus, ko ieteicams veikt regulāri, lai novērstu nelāgus aromātus un dārgu remontu. Vienkārši izpildiet visas šajā darbību plānā norādītās darbības.

1. Visticamāk, cēlonis ir organiskie atkritumi, kas sakrājušies trauku mazgājamās mašīnas apakšā. Uzreiz pēc pilnībā izpildīta mazgāšanas cikla iztīriet filtrus, kas novērsīs to, ka ēdienu atliekas, tauki un citi atlikumi nosprosto trauku mazgājamo mašīnu. Lielākā daļa trauku mazgājamo mašīnu ir konstruētas līdzīgā veidā, taču turiet rokasgrāmatu pieejamā vietā, lai skatītu jūsu modelim specifisko informāciju.

2. Izņemiet apakšējo nodalījumu, lai piekļūtu filtram. Iespējams, būjs jānoņem liels metāla pārsegs, uz kura var būt sakrājušies netīrumi vai pārtikas atliekas (ja tā ir, nomazgājiet to). Metāla pamatnes centrā ir plastmasas filtrs, kam būtu viegli jānoskrūvējas. Tagad jums noteikti vajadzētu uzvilkt cimdus, jo darbs kļūs netīrs.

3. Noskalojiet filtru zem tekoša karstā ūdens un pēc tam notīriet to ar siltu ziepjūdeni. Ja iespējams, izmantojiet vecu birstīti, jo, visticamāk, nāksies iztīrīt mēnesi (vai pat vairākus mēnešus) uzkrājušās pārtikas atliekas. Ja rodas grūtības notīrīt visus netīrumus, uz brīdi iemērciet filtru siltā ūdenī un pēc tam noslaukiet to ar trauku mazgājamās mašīnas tīrītāju.

4. Ievietojiet filtru atpakaļ un izslaukiet trauku mazgājamās mašīnas iekšpusi ar trauku mazgājamās mašīnas tīrītāju, īpaši rūpīgi noslaukot zonu ap durvīm. Iespējams, būs jāizmanto kaļķakmens likvidēšanas līdzeklis. Ja ievērojat kaļķakmens nosēdumu uzkrāšanos, nepieciešams arī izmantot sāli trauku mazgājamajām mašīnām, kas līdzsvaro cietā ūdens līmeņus.

5. Izmantojiet trauku mazgājamo mašīnu tīrīšanas līdzekli, lai notīrītu taukus un kaļķakmeni no caurulēm, vārstiem un trubām, kuras nevarat notīrīt ar rokām. Somat piedāvā intensīvu tīrīšanas līdzekli, kas lietojams karstākajā ciklā, kad trauku mazgājamā mašīna ir tukša. Tālāk sniegtajā video varat redzēt, kā tas darbojas.

Somat Machine Cleaner tabletes ir maigākas, tādēļ tās var izmantot ikdienas trauku mazgāšanas laikā. Tālāk redzamajā video noskatieties, kā tās iedarbojas.

You need to accept cookies to play this video

Kā uzturēt savu trauku mazgājamo mašīnu tīru

Iepriekš aprakstītās mehāniskās un ķīmiskās tīrīšanas darbības vajadzētu veikt vismaz reizi mēnesī. Jūs varat samazināt ēdienu atlieku uzkrāšanos filtrā, pirms trauku ievietošanas trauku mazgājamajā mašīnā notīrot no tiem pārpalikumus. Tomēr neskalojiet savus traukus, jo tas var negatīvi ietekmēt tīrīšanas līdzekļa iedarbību. Visbeidzot, lai novērstu stāvoša ūdens radīto aromātu, pēc mazgāšanas cikla pabeigšanas kādu brīdi paturiet atvērtas trauku mazgājamās mašīnas durvis.

Vairāk šajā kategorijā

 • Ieteikumi trauku mazgājamās mašīnas lietošanai cieta ūdens gadījumā
 • Kā ievietot traukus mašīnā, lai nodrošinātu labāko rezultātu
 • Kā strādā trauku mazgājamā mašīna, un kas notiek tās iekšpusē? Pateicoties sporta kamerām, tagad varam to uzzināt.
 • Jauna sieviete sēž atvērtas trauku mazgājamās mašīnas priekšā un pārbauda, cik tīra ir glāze.
  Nepieciešams skalošanas līdzeklis
 • Jauna sieviete izņem traukus no trauku mazgājamās mašīnas.
  Trauku mazgājamā mašīna nemazgā tīri

#ENJOYTOGETHER

 • Atrodiet nevainojamu recepti un ieprieciniet savus mīļos nākamajā kopāsanākšanā.

 • Daudzi no nozīmīgākajiem dzīves brīžiem ir saistīti ar kopīgu maltītes gatavošanu vai baudīšanu, tas ir veids, kā esam kopā. Interesantus faktus un idejas lasiet mūsu iedvesmojošajos rakstos.

 • Kurš teica, ka trauku mazgāšanai jābūt garlaicīgai? Mūsu triki un rotaļas garantēs jautrību! (Un mūsu spēcīgie produkti trauku mazgāšanu padarīs īpaši vieglu!)