Kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā? Pateicoties sporta kamerām, tagad varam to uzzināt.

Vai kādreiz esat domājis par to, kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā, kad aizverat tās durvis? Atšķirībā no vairuma mazgāšanas iekārtu, kurām varat redzēt ūdens līmeņa paaugstināšanos, putu veidošanos un skalošanu, trauku mazgājamajām mašīnām šie procesi ir mazliet noslēpumaināki. To var pielīdzināt jautājumam par lampiņu ledusskapja iekšpusē (pateiksim priekšā – aizverot durvis, tā izslēdzas), taču atbilde ir nedaudz sarežģītāka. Pateicoties YouTube lietotājiem, kas ir iegādājušies ūdensizturīgas kameras, mums vairs nav jāmin, kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā. Viņu video ir iemūžināts ikviens mazgāšanas procesa posms.

Video "Kas notiek trauku mazgājamās mašīnas iekšpusē" – atsevišķs YouTube žanrs

YouTube šobrīd ir pieejami tik daudz video no trauku mazgājamajām mašīnām, ka, visticamāk, varēsiet atrast tādu, kur parādīts, kas notiek tieši jūsu modeļa trauku mazgājamajā mašīnā. Šo video panākumi apliecina, ka daudzi cilvēki interesējas par šo procesu. Vienam no vispopulārākajiem šī žanra video ir vairāk nekā 9 miljoni skatījumu. Uzmanību: YouTube ievietotie komentāri liecina, ka šie video ir neparasti nomierinoši, taču izraisa arī atkarību.

Sporta kameru video parāda ikvienu mazgāšanas procesa posmu

Neskaitot tīru ziņkārību, kādēļ tik daudzi cilvēki izvēlas skatīties video, kur parādīts, kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā? Mums patīk domāt, ka cilvēki sevi izglīto. Redzot, kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā, rodas izpratne par tās darbību, kas savukārt atvieglo pareizu tās piepildīšanu un bieži sastopamu problēmu novēršanu. Vispirms tomēr iziesim cauri visām šajos video iemūžinātajām darbībām un paskaidrosim, ko redzat savos ekrānos.

 1. Trauku mazgājamās mašīnas pamatne piepildās ar ūdeni. Ievērojiet, cik maz ūdens ir nepieciešams. Ūdens, kas ieplūst trauku mazgājamajā mašīnā, var būt karsts vai tikt uzsildīts iekšpusē.
 2. Ūdens tiek iesūknēts izsmidzinātājos. Tie sāk ātri griezties, apsmidzinot visu trauku mazgājamo mašīnu un tās saturu.
 3. Mazgāšanas līdzekļa padevējs atveras, un tablete, pulveris vai želeja nonāk mašīnā.
 4. Atkarībā no kameras novietojuma jūs varat redzēt, kā mazgāšanas līdzeklis lēnām izšķīst siltajā ūdenī. Tas nerada daudz putu, kas ir labi (to apstiprinās ikviens, kurš ir sabojājis savu trauku mazgājamo mašīnu, pievienojot parasto trauku līdzekli).
 5. Netīrais ūdens tiek novadīts, un tiek iesūknēts tīrs ūdens skalošanai.
 6. Visbeidzot, sākas žāvēšana, kas ir… tāpat kā vērot ūdeni žūstam, tāpēc pie tā arī paliksim.

Ūdens necaurlaidīgo kameru video palīdz mums saprast, kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā.

 1. Pirmkārt, šie video palīdz atspēkot dažus pastāvošus mītus un sagrauj muļķīgas fantāzijas par to, kas notiek trauku mazgājamajā mašīnā. Visbiežāk aplami tiek uzskatīts, ka trauku mazgājamās mašīnas piepildās ar ūdeni tāpat kā veļasmašīnas. Trauki netiek iegremdēti ūdenī, kā arī tos nenoberž maģiskās trauku mazgāšanas laumiņas, izmantojot mazas birstītes un sūklīšus (ja vien, protams, tās nepaslēpjas uzreiz, kad ierauga kameru, līdz ar to mēs, visticamāk, to nekad neuzzināsim).
 2. Kad ieraudzīsiet, ka izsmidzinātāji griežas, tikai pateicoties ūdenim, jūs sapratīsiet to, cik būtiski ir nepieļaut netīrumu un kaļķakmens uzkrāšanos sprauslās. Izmantojiet sāli un regulāri iztīriet savu trauku mazgājamo mašīnu, lai nodrošinātu tās funkciju darbību.
 3. Video no jūsu trauku mazgājamās mašīnas modeļa iekšpuses var palīdzēt saprast, kā efektīvāk salikt traukus mašīnā.
 4. Redzot, cik maz ūdens trauku mazgājamā mašīna izmanto, pat visskeptiskākie mazgāšanas ar rokām aizstāvji pārliecināsies, ka šis ir visekonomiskākais un videi draudzīgākais trauku mazgāšanas veids.

Vairāk šajā kategorijā

 • Ieteikumi trauku mazgājamās mašīnas lietošanai cieta ūdens gadījumā
 • Kā ievietot traukus mašīnā, lai nodrošinātu labāko rezultātu
 • Kā atbrīvoties no nelāgiem aromātiem trauku mazgājamajā mašīnā

#ENJOYTOGETHER

 • Sadarbībā ar Kitchen StoriesTM piedāvājam jums ideālās receptes, ar ko nākamajā tikšanās reizē iepriecināt sev tuvos cilvēkus.

 • Bez atrunām! Vienmēr var atrast kādu labu iemeslu, lai kopīgi izbaudītu labu maltīti.

 • Kurš teica, ka trauku mazgāšanai jābūt garlaicīgai? Pielietojot šos trikus, jautrība ir garantēta! Un, izmantojot mūsu iedarbīgos produktus, trauku mazgāšana ir ārkārtīgi viegla!