Tabletes un želeja: labākais trauku mazgāšanas līdzeklis jūsu mašīnai, un kā to lietot

Trauku mazgājamie līdzekļi ir pieejami dažādās formās un izmēros. Kurš ir visatbilstošākais tieši jums? Īsumā pavisam vienkārši: tas, kurš jums vislabāk patīk. Varat veikt savus salīdzinājumus, pārbaudīt vispiemērotāko produktu  savai trauku mazgājamajā mašīnai un pēc tam pieņemt lēmumu par to, vai izmantot tabletes vai želeju. Tā kā trauku mazgājamās tabletes ir vispopulārākais trauku mazgājamā līdzekļa veids, šajā kategorijā ir pieejams visplašākais produktu  klāsts. Tālāk ir sniegta sīkāka informāciju par tabletēm un atbilstošākajiem to lietošanas veidiem.

Tabletes trauku mazgājamajām mašīnām – populārākais produkts

Tabletes trauku mazgājamajām mašīnām ir populārākais  trauku mazgājamā līdzekļa veids. Tās ir vienkārši lietojamas, efektīvas un pieejamas ar dažādām formulām. Tā kā pastāv tik daudz atšķirīgu trauku mazgājamo tablešu, visticamāk, varēsiet tās iegādāties par zemāku cenu vai tām būs pieejama īpaša akcija. Uzziniet, kāds ir katram tablešu veidam visatbilstošākais lietojums, mūsu tālāk sniegtajā salīdzinājuma tabulā.

1. Somat All in 1 ir 8 tīrīšanas funkcijas, tostarp tīrīšanas līdzeklis, tējas un kafijas traipu noņemšana, ātri šķīst ūdenī, skalošanas līdzekļa funkcija, sāls funkcija, noņem taukus, saudzē trauku mašīnu, iedarbojas jau 40 grādu temperatūrā.

2. Ja meklējat vēl efektīvāku multifunkcionālo līdzekli, Somat All in 1 Extra ir visas astoņas Somat All in 1 funkcijas un vēl papildus arī nepatīkamu aromātu neitralizācijas funkcija,nerūsējošā tērauda spožuma funkcija, kā arī ūdenī šķīstošs apvalks. Tablete ir iepakota plānā apvalkā, kas nav jānoņem. Tableti  ievietojiet mazgājamā līdzekļa nodalījumā, un tā pati izšķīdīs trauku mazgājamajā mašīnā.

You need to accept cookies to play this video

Mūsu vislabākā trauku mazgāšanas tablete ir Somat Gold. Papildus visām iepriekš uzskaitītajām produkta funkcijām, tā arī efektīvāk tīra piedegušus katlus un pannas, kā arī samazina trauku žāvēšanas laiku. Papildu labums: tablete ir iepakota plānā apvalkā, kas nav jānoņem. Tableti  ievietojiet mazgājamā līdzekļa nodalījumā, un tā pati izšķīdīs trauku mazgājamajā mašīnā. Starp citu: mēs neesam vienīgie, kas domā, ka Somat Gold ir labākās tabletes trauku mazgājamajām mašīnām tirgū. Vācijas vadošais patēriņa produktu testēšanas uzņēmums “Stiftung Warentest” nesen veiktā produktu salīdzinājumā pasludināja tās par labākajām multifunkcionālajām tabletēm, un tās ir parādījušas savu pārākumu arī citās pārbaudēs.

You need to accept cookies to play this video

Želeja trauku mazgājamajām mašīnām – uzlecošā zvaigzne

Pēdējo gadu laikā želejas kļūst arvien populārākas. Somat Gel īpaši efektīvi sašķeļ taukus – ideāls risinājums, ja jāmazgā ļoti taukaini trauki, piemēram, pēc cepšanas vai grilēšanas. Tā ne tikai notīrīs katlus un pannas, bet arī palīdzēs likvidēt tauku paliekas trauku mazgājamās mašīnas iekšienē, piemēram, filtrā. Turklāt želeja ir ērti dozējama un sniedz papildu spīdumu. Ja ūdens ir cietāks par 21° dH (vācu ūdens cietības mērvienība), izmantojiet šo želeju trauku mazgājamajām mašīnām kopā ar sāli.

Vairāk šajā kategorijā

#ENJOYTOGETHER