Skip to Content

Tabletes un želeja: labākais trauku mazgāšanas līdzeklis jūsu mašīnai, un kā to lietot

Trauku mazgājamie līdzekļi ir pieejami dažādās formās un izmēros. Kurš ir visatbilstošākais tieši jums? Īsumā pavisam vienkārši: tas, kurš jums vislabāk patīk. Varat veikt savus salīdzinājumus, pārbaudīt vispiemērotāko produktu  savai trauku mazgājamajā mašīnai un pēc tam pieņemt lēmumu par to, vai izmantot tabletes vai želeju. Tā kā trauku mazgājamās tabletes ir vispopulārākais trauku mazgājamā līdzekļa veids, šajā kategorijā ir pieejams visplašākais produktu  klāsts. Tālāk ir sniegta sīkāka informāciju par tabletēm un atbilstošākajiem to lietošanas veidiem.

Tabletes trauku mazgājamajām mašīnām – populārākais produkts

Tabletes trauku mazgājamajām mašīnām ir populārākais  trauku mazgājamā līdzekļa veids. Tās ir vienkārši lietojamas, efektīvas un pieejamas ar dažādām formulām. Tā kā pastāv tik daudz atšķirīgu trauku mazgājamo tablešu, visticamāk, varēsiet tās iegādāties par zemāku cenu vai tām būs pieejama īpaša akcija. Uzziniet, kāds ir katram tablešu veidam visatbilstošākais lietojums, mūsu tālāk sniegtajā salīdzinājuma tabulā.

1. Somat All in 1 ir 8 tīrīšanas funkcijas, tostarp tīrīšanas līdzeklis, tējas un kafijas traipu noņemšana, ātri šķīst ūdenī, skalošanas līdzekļa funkcija, sāls funkcija, noņem taukus, saudzē trauku mašīnu, iedarbojas jau 40 grādu temperatūrā.

2. Ja meklējat vēl efektīvāku multifunkcionālo līdzekli, Somat All in 1 Extra ir visas astoņas Somat All in 1 funkcijas un vēl papildus arī nepatīkamu aromātu neitralizācijas funkcija,nerūsējošā tērauda spožuma funkcija, kā arī ūdenī šķīstošs apvalks. Tablete ir iepakota plānā apvalkā, kas nav jānoņem. Tableti  ievietojiet mazgājamā līdzekļa nodalījumā, un tā pati izšķīdīs trauku mazgājamajā mašīnā.

You need to accept cookies to play this video

Mūsu vislabākā trauku mazgāšanas tablete ir Somat Gold. Papildus visām iepriekš uzskaitītajām produkta funkcijām, tā arī efektīvāk tīra piedegušus katlus un pannas, kā arī samazina trauku žāvēšanas laiku. Papildu labums: tablete ir iepakota plānā apvalkā, kas nav jānoņem. Tableti  ievietojiet mazgājamā līdzekļa nodalījumā, un tā pati izšķīdīs trauku mazgājamajā mašīnā. Starp citu: mēs neesam vienīgie, kas domā, ka Somat Gold ir labākās tabletes trauku mazgājamajām mašīnām tirgū. Vācijas vadošais patēriņa produktu testēšanas uzņēmums “Stiftung Warentest” nesen veiktā produktu salīdzinājumā pasludināja tās par labākajām multifunkcionālajām tabletēm, un tās ir parādījušas savu pārākumu arī citās pārbaudēs.

You need to accept cookies to play this video

Želeja trauku mazgājamajām mašīnām – uzlecošā zvaigzne

Pēdējo gadu laikā želejas kļūst arvien populārākas. Somat Gel īpaši efektīvi sašķeļ taukus – ideāls risinājums, ja jāmazgā ļoti taukaini trauki, piemēram, pēc cepšanas vai grilēšanas. Tā ne tikai notīrīs katlus un pannas, bet arī palīdzēs likvidēt tauku paliekas trauku mazgājamās mašīnas iekšienē, piemēram, filtrā. Turklāt želeja ir ērti dozējama un sniedz papildu spīdumu. Ja ūdens ir cietāks par 21° dH (vācu ūdens cietības mērvienība), izmantojiet šo želeju trauku mazgājamajām mašīnām kopā ar sāli.

Vairāk šajā kategorijā

 • Ieteikumi trauku mazgājamās mašīnas lietošanai cieta ūdens gadījumā
 • Kā ievietot traukus mašīnā, lai nodrošinātu labāko rezultātu
 • Kā strādā trauku mazgājamā mašīna, un kas notiek tās iekšpusē? Pateicoties sporta kamerām, tagad varam to uzzināt.
 • Kā atbrīvoties no nelāgiem aromātiem trauku mazgājamajā mašīnā
 • Ar ūdeni piepildīta stikla glāze uz neitrāla fona. Uz glāzes malas ir novietota testa strēmele, lai noteiktu ūdens cietību.
  Ciets ūdens
 • Jauna sieviete sēž atvērtas trauku mazgājamās mašīnas priekšā un pārbauda, cik tīra ir glāze.
  Nepieciešams skalošanas līdzeklis
 • Jauna sieviete izņem traukus no trauku mazgājamās mašīnas.
  Trauku mazgājamā mašīna nemazgā tīri
 • Kādā temperatūrā trauku mazgājamajai mašīnai ir visaugstākais patēriņš?
 • Kā trauku mazgājamajā mašīna nomazgāt visnetīrākos traukus
 • Kā aizsargāt glāzes pret kaļķakmeni trauku mazgājamajā mašīnā
 • Vai trauku mazgājamā mašīna ir pats ilgtspējīgākais līdzeklis trauku mazgāšanai?
 • Kāpēc fosfātus nesaturoši trauku mazgājamie līdzekļi ir labāki apkārtējai videi?

#ENJOYTOGETHER

 • Atrodiet nevainojamu recepti un ieprieciniet savus mīļos nākamajā kopāsanākšanā.

 • Daudzi no nozīmīgākajiem dzīves brīžiem ir saistīti ar kopīgu maltītes gatavošanu vai baudīšanu, tas ir veids, kā esam kopā. Interesantus faktus un idejas lasiet mūsu iedvesmojošajos rakstos.

 • Kurš teica, ka trauku mazgāšanai jābūt garlaicīgai? Mūsu triki un rotaļas garantēs jautrību! (Un mūsu spēcīgie produkti trauku mazgāšanu padarīs īpaši vieglu!)